• En
 • ساعت : ۱۲:۱۴:۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ 
 • تعداد بازدید : 117
 • کد خبر : ۱۶۴۶۹۵
    /  2
افتتاح پنجره فیزیكی شروع كسب و كار در استان خراسان رضوی
همزمان با استان های اصفهان ، فارس و آذربایجان شرقی ، پنجره فیزیکی شروع کسب و کار در خراسان رضوی افتتاح شد .

همزمان با استان های  اصفهان ، فارس و آذربایجان شرقی ، پنجره فیزیکی شروع کسب و کار در خراسان رضوی  افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان خراسان رضوی همزمان با استانهای اصفهان ،فارس و آذربایجان شرقی  مراسم افتتاح رسمی پنجره واحد فیزیکی کسب و کارها از طریق ویدئو کنفرانس با حضورفرهاد دژ پسند وزیر اقتصاد و دارائی ،رزم حسینی استاندار خراسان رضوی ، سید احمد موسوی مدیر کل پست استان و جمعی از استانداران و نمایندگان دستگاههای ذیربط  افتتاح  شد .

وزیر اقتصاد و دارایی در این مراسم اظهار داشت :سامانه الکترونیکی پنجره کسب و کار  باید راه اندازی شود تا بازده زمانی صدور مجوزها کاهش یابد .

دژپسند عنوان کرد : به منظور تسریع در شروع کسب و کار و سهولت دریافت  مجوز های لازم در این خصوص ، پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار در تهران افتتاح شده و امروز شاهد افتتاح این پنجره در چهار استان خراسان رضوی، اصفهان، فارس و آذربایجان شرقی به طور همزمان هستیم.

وی گفت : با راه‌اندازی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار دوره زمانی این فرآیند از ۷۲ روز به سه روز کاهش یافته است .

دژپسند افزود: تا آبان ماه امسال نیز سامانه الکترونیکی پنجره واحد کسب و کار در کشور راه‌اندازی می‌شود و در پایان مهرماه پروژه راه‌اندازی پنجره واحد فیزیکی کسب و کار و سامانه الکترونیکی این پنجره در همه استانها  افتتاح و راه اندازی خواهد شد .

 رزم حسینی استاندار خراسان رضوی ضمن اشاره به توسعه دولت الکترونیک بر ضرورت هموار سازی سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران تاکید کرد.

بر اساس این گزارش  نماینده اداره کل پست استان خراسان رضوی جهت همکاری در محل اتاق بازرگانی استقرار یافته و آماده خدمت رسانی   است .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  حقوق این سایت متعلق به اداره کل پست خراسان رضوی است

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/10/25 09:35
  V5.5.5.0