• En
 • ساعت : ۱۶:۲۶:۵۷
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ 
 • تعداد بازدید : 81
 • کد خبر : ۱۷۰۴۹۴
    /  2
مدیركل پست خراسان رضوی در جلسه شورای اداری: بر قبول مرسولات ویژه توزیع در باجه تاكید كرد
سید احمد موسوی مدیرکل پست استان خراسان رضوی در جلسه شورای اداری اردیبهشت ماه بر قبول مرسولات ویژه توزیع در باجه، توزیع مناسب و جذب ترافیک بیشتر از بازارهای موجود تاکید کرد .

مدیرکل پست خراسان رضوی  در  جلسه شورای اداری:

 بر قبول مرسولات ویژه توزیع در باجه تاکید کرد

سید احمد موسوی مدیرکل پست استان خراسان رضوی در جلسه شورای اداری اردیبهشت ماه بر قبول مرسولات ویژه توزیع در باجه،  توزیع مناسب و جذب ترافیک بیشتر از بازارهای موجود تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان خراسان رضوی  مدیرکل پست استان در این جلسه که روز جاری بصورت ویدئو کنفرانس با حضور معاونین ،روسای ستادی ، اجرایی و ادارات پست شهرستانها برگزار شد با بیان مطالب فوق خواستار برنامه ریزی مناسب در اجرای فرآیندهای پستی و حذف تاخیرات احتمالی در تمامی چرخه عملیات پستی در سراسر استان شد.

سید احمد موسوی در جلسه شورای اداری پست خراسان رضوی با قدردانی از تلاش های مجموعه پست استان گفت :توزیع مناسب وشناخت بازار های جدیدبه ما در رسیدن به اهداف عالیه شرکت ملی پست کمک می کند .

وی بر  جذب ترافیک بیشتر سرویس های باارزش افزوده تاکید کرد .

موسوی  همچنین بر عدم رسوب مرسولات،رعایت پروتکل های بهداشتی،متناسب سازی لفاف مرسولات،توسعه  روستا بازار و تحقق صد در صدی پیش بینی های سال جدید تاکید کرد و گفت: برای رسیدن به اهداف پست استان همراهی و همدلی همه پرسنل لازم است .

نظارت مستمر بر نرخنامه های باجه های فروش کارتن و پاکت و نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان ،تلاش بیشتر موزعین درسامانه بام ، استفاده از پکیج نامه رسانی ،انعقاد قراردادهای جدیدو دقت در ارسال امانات نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم  از دیگر موارد مطروحه در این جلسه بود .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  حقوق این سایت متعلق به اداره کل پست خراسان رضوی است

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/21 14:15
  V5.5.5.0